Omega-3, Molecularly Distilled Softgels

600 Lekë
1000mg vaj peshku ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • 180 EPA /120 DHA për cdo kapsulë
  • Mirëmban zemrën

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 2 kapsula, 1-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Koncentrat natyral vaj peshku

2 g

*

Yndyrna te ngopura

0.5 g

3 %

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

360 mg

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1 g

*

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

240 mg

*

Yndyrna me nje lidhje
te pangopur

0.5 g

*

     

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) Përmban peshk (acuge) dhe d-alfa Tokoferol nga soja natyrale.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI DRITATirane0692852573
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI DRITA.J_TRTirane,prane maternitetit te ri0697842067
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER692134692
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier693713535
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0694885574
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI BLEDI FierCAKRAN FIER695307750
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci SOTA 1 TIRANERruga T Tashko Pazari i RI TIRANE693928577
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692940993
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI EVGJENI PRIFTI Tirane Tirane TEK SPITALI USHTARAK0699927716
FARMACI ENISA-VLOREVLORE0692448660
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI PERIN VOGLILushnje 672572788
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI NUSHI _LULushnje0698336176
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Boci 1Elbasan Shirgjan Kuqan Nd. 10 prane postes0694066198/ 0696428982
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
BESI PHARMATirane Rruga Medar Shtylla kompleksi Tircino0694890175
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Farmaci Hera Pharma Shkoder Rr.Daut Borici, Lagja Perash 0697252032
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI BIO VITA Tirane Tirane Pallatet Cabej692058762
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
FARMACI 17Tirane
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE04 2359286
Farmaci Coba ShkoderLagje partizani Shkoder696011331
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI MORENA Tirane Tirane TEK UNAZA E RE 0692590192
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.