DHA Kids Chewable Softgels

2 100 Lekë
100mg DHA ne forme peshku me shije frutash.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • 100 mg DHA
  • Në formë peshku me shije frutash
  • Suport për sistemin nervor

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: Për fëmijë dhe të rritur: 2 kapsula, 1 ose 2 herë në ditë, me ushqim.

Paketimi: 60 forma gomoze

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

 Për fëmijë 1-3 vjec

Për fëmijë 4 vjec e sipër

Kalori

10

   

Totali i yndyrnave

1 g

<3 %**

1%*

Koncentrat vaj peshku (Biopure DHA*)

1100 mg

*

*

 Acid Docosaheksaenoik (DHA)

200 mg

*

*

Acid  Eikosapentaenoik (EPA)

48 mg

*

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë, shije natyrale frutash, xilitol, celulozë) dhe përzierje natyrale tokoferolesh.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES697703001
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.