RHINOSTOP syrup

€0.00
101mg /20.2mg /1.01mg / 5 ml x 100 ml (paracetamol + pseudoephedrine + chlorphenamine)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11329
101mg /20.2mg /1.01mg / 5 ml x 100 ml (paracetamol + pseudoephedrine + chlorphenamine)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI 17Tirane
Farmaci Perparim JazexhiuBerat0697246152
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
Farmaci Luku ManezDurres Manez
FARMACI LINDA DRDurres05235648 / 0695405461
Eda Farme DRDurres Lagja 6,rruga Hysen Kertusha0696301219
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Mezez Kashar Tirane0699910010
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci Orange farmaci 038Korce Lagjja 13 Rruga 13 Korriku0694030070
FARMACI SHENGJERGJI 3Lagjja nr.15 Rruga Aleksander Goga Durres0692060320
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440 / 695653507
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI ORANGE 014 Durres Rruga 29 Nentori lagjja nr 12
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI KEIDA HABILIDurres Rruga Deshmoret Ap.Nr.14 Durres0694065792
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI MEDICAL_ELELBASAN ,Fshati Bradashesh
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI NEFRI KORCEKORCE0695261695
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ARJOLA_VLOREVLORE, PRANE CONADIT 0698777574
FARMACI BLEDI CakranCAKRAN FIER0698559899 / 0695307750
FARMACI KLELIAVlore Lagja Isa Boletini rruga Halim Rakipi Vlore0698874439
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
FARMACI ANI-S_VLOREVLORE683536695
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI LINDA PatosPATOS_FIER697705989
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI RAJMONDA MUSTA Fier Roskovec 0685542660
FARMACI KRISTINA FIERFIER Lagja Apollonia034502616 / 0695286425
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0698559899 / 0694885574
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI BARDHI BERATBERAT0682507704
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI GENT ELElbasan
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI AVICENA_SHSHKODER672853501
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMAVLORA 3_VLVLORE
JOENS 2021 SHPKDurres Lagjja 15 Rruga Petrit Llaftiu kt 10693946200
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
Farmaci EGIAN (Fatos Mollosmani)Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI RIGERS 1_TRMEZEZ,KODER nr1,TIRANE 0692108919
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci Sole 2Elbasan Lagj Emin Matraxhiu, RR Kozma Naska0672644188
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI Nr.10 VloreVlore Lagja 28 Nentori Rr At Kristo Negovani0692886237
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACIA NR.1 BERATRruga Antipatrea Lagjja 30 Vjetori Berat0695796599
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
Farmaci BAHOLLI-CerrikCerrik-Elbasan694750707
FARMACI ELENA _ELELBASAN,LGJ"HAXHIAS"RR"PETRIT GACE"0695593347
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
ILUMINA PHARMATIRANE Rruga Ramazan Gaxherri Tirane0694040408
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.