RHINOSTOP syrup

€0.00
101mg /20.2mg /1.01mg / 5 ml x 100 ml (paracetamol + pseudoephedrine + chlorphenamine)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11329
101mg /20.2mg /1.01mg / 5 ml x 100 ml (paracetamol + pseudoephedrine + chlorphenamine)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
Farmaci BAHOLLI-CerrikCerrik-Elbasan694750707
FARMACI ELENA _ELELBASAN,LGJ"HAXHIAS"RR"PETRIT GACE"0695593347
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
ILUMINA PHARMATIRANE Rruga Ramazan Gaxherri Tirane0694040408
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER0692702377
FARMACI SHELG Elbasan Cerrik 0692512113
FARMACI GJERMANE 2 ELBASANElbasan Lagja Clirimi,rruga Thoma Kalefi Elbasan0692172869
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Mezez Kashar Tirane0699910010
FARMACI EBIS_VLOREVLORE
Farmaci Klara GegaKorce Pojan Lagjja Qender Rruga Liria 0675862454
Farmaci Endri GostimeElbasan, Gostime Rruga Gostime km10693772228
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI KLAJDI Elbasan Lagja Aqif Pasha 0697933982
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI VJOSATirane0692084153
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI ERI BERATBerat lagjja Uznove0695891839
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI VIOLETA GJOKATirane Rruga Fabrika e Qelqit pallati 55 Tirane0692779657
FARMACI AVICENA_SHSHKODER672853501
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI PLECE BYZYKA_FRFier699778094
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ANA BRBerat0694295424
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
FARMAVLORA 3_VLVLORE
Farmaci ANXHELA 1Fier lagjja 1 Maji rruga Jani Bakalli0692113969
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI LINDA PatosPATOS_FIER697705989
FARMACI JULI FIER_(Juliana Zhupa)Fier0699503331
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI BLEDI CakranCAKRAN FIER0698559899 / 0695307750
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci Boci 1Elbasan Shirgjan Kuqan Nd. 10 prane postes0694066198/ 0696428982
FARMACI VEIZI MALIQMALIQ_KORCE0699558680
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
Farmaci Alteafarma_FRFier0693149630 / 0696371468
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI RUCAJ_VLVLORE692176050
FARMACI GRAND MEDICINE PHARMACYLagja Bashkimi Rr.Zaho Koka Vlore0696926987
Farmaci ONE STOPTirane Paskuqan Rruga Dine Hoxha godina 10685282388/0698817567
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
Farmaci ARMELAFier Ballsh blv Rrapo Hekali ndertesa 17 hyrja 80698896154
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
Farmaci Eleni ShuteriqiElbasan Lagja Kongresi i Elbasanit0697312208
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
JOENS 2021 SHPKDurres Lagjja 15 Rruga Petrit Llaftiu kt 10693946200
ILUMINA PHARMa (Don Bosko)Rruga Don Bosko Tirane0696014313
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.