Omega-3, Enteric Coated Softgels

1 920 Lekë
180 EPA / 120 DHA ne kapsula te distiluara ne nivel molekular, me arome te kontrolluar dhe mbeshtjellje enterike te pranueshme per stomakun.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Për personat që mund të kenë ndjesi nausea ose refluks nga vajrat e tjerë të peshkut, ky vaj peshku me paketim enterik është më i pranueshëm për stomakun.  Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 1-3 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

10

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

1 g

1%*

Koncentrat natyral vaj peshku

1 g

*

Yndyrna te ngopura

<0.5 g

2 %

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

180 mg

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

0.5 g

*

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

120 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze  (xhelatinë bovine, shtresë enterike, glicerinë, ujë) Përmban peshk (sardele, acuge, skumbri) d-alfa Tokoferol nga soja natyrale.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.