Omega-3 Mini Gels 500 mg Softgels

1 620 Lekë
180 EPA / 120 DHA ne kapsula te vogla dhe te lehta per tu pertypur te distiluara ne nivel molekular.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 2 kapsula, 1-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

10

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

1 g

1%*

Koncentrat natyral vaj peshku

1 g

*

Yndyrna te ngopura

<0.5 g

1 %

Acid Eikosapentaenoik (EPA)

360 mg

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

0.5 g

*

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

240 mg

*

Yndyrna me nje lidhje
te pangopur

0.5 g

*

     

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) Përmban peshk (acuge) dhe d-alfa Tokoferol nga soja natyrale.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.