LOPRIL tablets

€0.00
20 mg x 20 tableta (lisinopril)
Availability: In stock
SKU: 11340
20 mg x 20 tableta (lisinopril)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Boci 1Elbasan Shirgjan Kuqan Nd. 10 prane postes0694066198/ 0696428982
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI EGNATIA_ELELBASAN686033036
FARMACI BUSHI NR.1 Durres Kruje L.10696693339
FARMACI DIANA_DIPESHKOPI682088390
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.