€45.76
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2300

Ndihmon ne menyre efektive ne lehtesimin e dhimbjeve plantare dhe ne parandalimin e krijimit te kallove.

Indikimet: Bunione, tendinit, talalgia, metatarsalgia, ne kujdes post operator, ne personat qe qendrojne per shume gjate ne kembe.

Paketimi: 2 shtroje silikoni. E disponueshme ne kater masa.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveSafte
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.