LYSOBACT COMPLETE SPRAY

0 Lekë
30 ML 20mg + 1.5mg + 0.5mg /ml x 30 ml (lysozyme + cetylpyridinium + lidocaine)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11342
30 ML 20mg + 1.5mg + 0.5mg /ml x 30 ml (lysozyme + cetylpyridinium + lidocaine)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BILBIL BAKAJ FierCAKRAN FIER696737903
FARMACI PERIN VOGLILushnje 672572788
FARMACI INA 3_Fier SheganFier Shegan692743799
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
Farmaci SILVIPHARMAPogradec Lagjja 1 Rruga 1 Qershori 0698404661
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI ALSID ELBASAN PAJOVE BISHQEM LAGJJA BISHQEM KODER ELBASA0696620370
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI KLAJDI LUSHNJELUSHJNE0686901275
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI LIREZA Rruga e Spitalit_Berat0692523121 / 0693401382
FARMACI TREVI_ElbasanPaperr-Elbasan692514626
FARMACI MONI BRBerat0698120702
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI AGOElbasan Mollas Rruga Qerime Taushani0693537341
Farmaci ANXHELA 1Fier lagjja 1 Maji rruga Jani Bakalli0692113969
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI DANIELI BERATLAGJJA "KUSHTRIM"Rruga e Spitalit Berat0682059414
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI NEO FARMAKutalli lagja "Qender"god.nje kateshe nr.10 Berat0694017822
FARMACI ELSITirane0692423090
Farmaci ELISA Berat Lagjja OTLLAK Rruga nacionale0694272152/0677176342
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI BIANKA_KucoveKucove0696700404
Farmaci LILA & BETIBerat Ura vajgurore lagjja 18Tetori0694265993
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI MIRCE TRRr "AliDemi", ndertesa nr.79, Tirane0695415010
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI 2 E - te_BRLagja 30 Vjetori-BERAT698927680
FARMACI ANFIS FSHATI MOLLAS ELBASAN,SHESHI TAHIR FRAKULLI 0692672798
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI RISTOTirane0695758202
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0695778688 / 0675833101
FARMACI LONDONRruga Rexhep Pashe Mati- Burrel 0682066750
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI VEIZI MALIQMALIQ_KORCE0699558680
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI MARIKA KORCEKORCE0682616111
ORANGE FARMACITirane Farke Zona kad.2704 vol.nr 9 faqe 99 Tirane0692209778
FARMACI MURATI Kamez BATHORE , Rruga Demokracia, tIRANE
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI BLEDI FierCAKRAN FIER0698559899 / 0695307750
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI ARDIAN ZENELI (AZ)_LBLIBRAZHD
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.