Royal Jelly

3 330 Lekë
30,000 mg pelte mbreterore ne baze mjalti.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Peltja mbretërore është një produkt natyral nga bletët, që shërben për ushqyerjen e të gjitha larvave të bletëve puntore, meshkujve dhe mbretëreshës. Peltja mbretërore përbëhet nga komplekse nutritive si nukleotide, polifenole dhe acide unike organike. Ajo është përdorur që në lashtësi si eliksir shëndeti dhe rinie.

Përdorimi: 1 deri në 2 lugë caji në ditë.

Paketimi: 284 g

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

20

 

Totali i karbohidrateve

5 g

2%*

Sheqerna

5 g

*

Mjaltë e pastër

6.1 g

*

Pelte mbretërore

730 mg

*

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.