Super Omega EPA, Double Strength Softgels

2 900 Lekë
360 EPA/ 240 DHA ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Super Omega EPA ka dy herë më shumë EPA (360 mg për kapsulë). Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: Vetëm për të rritur: 2 kapsula 2 herë në ditë, të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Koncentrat natyral vaj peshku

2 g

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1 g

*

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

720 mg

*

Proteina

<1 g

1%

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

480 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) dhe Vitamina E (si tocopherol natyral d-alfa). Përmban peshk.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.