DHA-500, Double Strength Softgels

3 990 Lekë
500mg DHA ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Të distiluara në nivel molekular
  • Suport kardiovaskular
  • Suport për sistemin nervor

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda. Për personat që mund të kenë ndjesi nausea ose refluks nga vajrat e tjerë të peshkut, ky vaj peshku me paketim enterik dhe pa aromë është më i pranueshëm për stomakun.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1-2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 90 kapsula

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda. Për personat që mund të kenë ndjesi nausea ose refluks nga vajrat e tjerë të peshkut, ky vaj peshku me paketim enterik dhe pa aromë është më i pranueshëm për stomakun.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1-2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

10

 

Totali Yndyrnave

1 g

1%*

Yndyrna te pangopura

1g

*

Koncentrat natyral vaj peshku

1g (1000 mg)

*

Acide yndyrore Omega 3

   

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

10

 

Totali Yndyrnave

1 g

1%*

Yndyrna te pangopura

1g

*

Koncentrat natyral vaj peshku

1g (1000 mg)

*

Acide yndyrore Omega 3

   

Acid Dokosaheksaenoik

500 mg

*

Acid Eikosapentaenoik

250 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, mbështjellje enterike, ujë) Përmban peshk (ton) dhe d-alfa Tokoferol nga soja.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI BOSI PRENJAS............PRENJAS696103715
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI BARDHI H&BShkoder
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.