7-KETO 100 mg Veg Capsules

3 240 Lekë
7-KETO eshte metabolit i DHEA i cili kryen shume procese dhe funksione biologjike nder to dhe termogjenezen.
Disponibiliteti: Ne gjendje

7-Keto-DHEA është një metabolit i Dehidroepiandrosteronit. 7-Keto-DHEA përfshihet në shumë procese dhe funksione biologjike, ndër to dhe prodhimi i nxehtësisë se trupit (termogjeneza). DHEA, 7-Keto-DHEA dhe vlerat metabolitike reduktohen me moshën. Sipas studimeve 7-Keto (R) është një përbërës unik i cili ndihmon trupin në ruajtjen e një peshe ideale, në bashkëpunim me aktivitet fizik dhe dietë të ekuilibruar.

Përdorimi: 1 kapsulë, 2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

7-KETO® (DHEA Acetate-7-one)

100 mg

*

Përbërës të tjerë: Miell orizi, celulozë (kapsula), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.