Nasal Mist, Activated

1 580 Lekë
Activated Nasal Mist eshte nje formule aktive me kripe deti dhe vajra esencial, qe qeteson dhe pastron kanalet e hundes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Formulë natyrale
  • Pastron sekrecionet
  • Qetëson kanalet e hundës
  • Përmban Eritritol dhe Xylitol

Përdorimi: Shtypeni lehtë tek hunda 2-3 herë në ditë.

Përbërësit: Ujë, eritritol 5%, kripë deti 0.85%, glicerinë, arginat laurik, xylitol, vaj mente (Mentha Piperita), Vaj nga gjethja dhe lulja e trumzës (Thymus Vulgaris), vaj gjethe eukalipti (Eucalyptus Globulus Leaf), vaj tea tree (Melaleuca Alternifolia) , vaj mente (Mentha Spicata), vaj wintergreen (Gaultheria Procumbens).

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI 17Tirane
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI LONDON & FARMACI URGJENCALagja Drita,Rruga Dervish Hima Burrel0682066750
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.