AKNET SUN 50+

€12.96
Krem dielli për lëkurat akneike. Matifikon lëkurën dhe ofron mbrojtje maksimale ndaj diellit SPF 50+. Kremi ka një teksturë fluide, të lehtë dhe jo ngjitëse. Testuar për të qënë jo-komedogjenik.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11541

Kremi ka një teksturë fluide, të lehtë dhe jo ngjitëse. Testuar për të qënë jo-komedogjenik.

Përmban:

Nikotinamid 1%- mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.

Agjentë matifikues (silica mikrosferik) 3%- matifikon lëkurën.

B-Glukan- L-Karnozinë- suporton mekanizmat natyral riparues të lëkurës.

Pantenol, alantoinë, vitaminë E- mbrojnë lëkurën dhe ndihmojnë në rigjenerimin e saj.

Filtra UVA, UVB dhe IR- mbrojnë lëkurën nga rrezet e diellit.

Përdorimi: Aplikoni kremin në fytyrë, para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme. Tundeni para përdorimit.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Farmavitta 14Tirane Rruga e Kavajes0697004885
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Farmaci PURA TiraneRr. Ndre Mjeda Njesia Bashkiake nr 7 Tirane0674000041
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.