ALLERIN

600 Lekë
Suplement ushqyes i rekomanduar për persona të ndjeshëm ndaj polenit, pluhurit, qimeve të kafshëve, përbërësve ushqimor, produkteve kozmetike dhe detergjenteve. Gjithashtu rekomandohet dhe për personat të cilët kanë mungesë kalciumi ose acidi folik.
Availability: In stock
SKU: 11167

Përdorimi: 1 tabletë në ditë.

Përbërësit

Sasia per dozim

Kalcium

120 mg

Karbonat kalciumi

300 mg

Ekstrakt i bimës Perilla frutescens

150 mg

Acid folik

400 µg

Paketimi: 15 tableta 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Product tags
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.