Aloe Vera Gel con Argan Bio

€8.50
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera dhe vaj Argani.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11769

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vaji i Arganit është i njohur për vetitë e tij hidratuese, ushqyese, rigjeneruese, antirrudhë dhe kundër strijave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Vaj Argani

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitAloe Vera
Sipas LinjaveESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.