Aloedermal Intimaid Mentolo/ Camomilla

1 000 Lekë
Aloedermal Intimaid eshte nje lares i cili fale prezences se ekstrakteve natyrale pastron ne menyre delikate zonen intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal Intimaid është një larës i cili falë prezencës së ekstrakteve natyrale pastron në mënyrë delikate zonën intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.

Aloe Vera dhe përbërësit e tjerë natyral hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën. Intimaid është i këshillueshëm dhe për të luftuar irritimet lokale. Produkt me origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

Përdorimi: Aplikoni produktin dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 250 ml

Aloe Vera

Vaj Tea Tree

Mentol

Kamomil

Sherebelë

Acid Laktik

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI DITE NATE 3_TR !!! TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI JONA BERATBERAT674030321
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI NACIONALTirane0688408616
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.