Aloedermal Intimaid Mentolo/ Camomilla

1 000 Lekë
Aloedermal Intimaid eshte nje lares i cili fale prezences se ekstrakteve natyrale pastron ne menyre delikate zonen intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal Intimaid është një larës i cili falë prezencës së ekstrakteve natyrale pastron në mënyrë delikate zonën intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.

Aloe Vera dhe përbërësit e tjerë natyral hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën. Intimaid është i këshillueshëm dhe për të luftuar irritimet lokale. Produkt me origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

Përdorimi: Aplikoni produktin dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 250 ml

Aloe Vera

Vaj Tea Tree

Mentol

Kamomil

Sherebelë

Acid Laktik

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI ENDRITirane
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI MERSINI Tirane Tirane PERBALLE EKPOZITES 696127509
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA0692031022
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane0692141304
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.