AMARIN

430 Lekë
Tableta praktike për fëmijë dhe të rritur të cilëve udhëtimi i sjell shqetësime të tilla si nause, dhimbje koke etj. Amarin kontrollon aktivitetin hormonal dhe ndihmon në mirëfunksionimin e sistemit nervor, i cili në mospërshtatje sjell ndjesi nausea, vertigo dhe dhimbje koke.
Availability: In stock
SKU: 11168

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i rizomës së xhinxherit (Zingiber Officinale)

75 mg

Vitaminë B6

0.5 mg

Përdorimi: Nga mosha 6 vjec: 2 tableta, 30 minuta para udhëtimit. Nga mosha 4-6 vjec: 1 tabletë para udhëtimit.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI FARMANORDTirane, Rruga e Kastrioteve 0682062820
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
Farmaci Alteafarma_FRFier0693149630 / 0696371468
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
Farmaci ELBASANIElbasan Rr /L Hekurudha 0692211750
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI ANIFARMAKombinat_Tirane0693918230
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI GENI 2(AJSHE LALA) Tirane Tirane Rruga "Konferenca e Pezes"Pallati 1460664092436
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.