AMARIN FORTE

1 000 Lekë
Tableta praktike për fëmijë dhe të rritur të cilëve udhëtimi i sjell shqetësime të tilla si nause, dhimbje koke etj. Amarin kontrollon aktivitetin hormonal dhe ndihmon në mirëfunksionimin e sistemit nervor, i cili në mospërshtatje sjell ndjesi nausea, vertigo dhe dhimbje koke.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11180

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i rizomës së xhinxherit (Zingiber Officinale)

100 mg

Vitaminë B6

20 mg

Përdorimi: 2 tableta cdo 2 orë. Mos e tejkaloni dozën prej 8 tabletash në ditë.

Paketimi: 30 tableta 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.