L-Carnitine Liquid 1000 mg, Tropical Punch

600 Lekë
Aminoacid joesencial i cili kontribuon ne mireqenien e pergjithshme dhe prodhimin energjise qelizore.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Për më shumë energji
  • Për metabolizmin e yndyrnave

NOW® L-Carnitine Liquid është një aminoacid joesencial i cili kontribuon në mirëqënien e përgjithshme duke lehtësuar transferimin e acideve yndyrore tek membrana mitokondriale për të prodhuar më shumë energji qelizore. L-Karnitina gjendet kryesisht tek mishi i kuq ose produkte të tjera shtazore, por ne rekomandojmë suplementimin për të ruajtur nivelet optimale. L-Karnitina nga NOW® është forma më e pastër, e testuar klinikisht dhe gjithashtu vegjetariane.

Përdorimi: 1 lugë gjelle në ditë, mundësisht me stomakun bosh.

Paketimi: 59 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin B-6 (nga HCl Piridoksin)

2 mg

118%

Acid Pantotenik (nga Pantotenat Kalciumi )

10 mg

200%

L-Karnitinë (Carnipure®) (Formë e lirë)

1 g (1,000 mg)

*

Përbërës tjerë: Ujë i dejonizuar, glicerinë bimore, acid malik, acid citrik, shije natyrale, sorbat kaliumi dhe ekstrakt nga gjethe organike stevia.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.