GABA (Acidi Gama-Aminobutirik) 500 mg

1 900 Lekë
Aminoacid neurotransmetues i cili promovon relaksimin dhe qeteson tensionin nervor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Suport për neurotransmetuesit
  • Me Vitaminë B6

GABA (Acid Gama-Aminobutirik) është një aminoacid neurotransmetues. GABA prodhohet në mënyrë fiziologjike nga trupi jonë, prezenca e tij në sistemin nervor qëndror promovon relaksimin dhe qetëson tensionin nervor.

Përdorimi: 1 kapsulë me stomakun bosh, 2-3 herë në ditë ose sipas nevojës.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksin)

2 mg

118%

GABA (Acidi Gama-Aminobutirik)

500 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsula), miell orizi, silic dhe stearat magnezi (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.