DEFENCE MAN DRY TOUCH ROLL ON

1 150 Lekë
Antidjerse ne forme roll on-i per meshkuj, balancon djersitjen dhe neutralizon aromat e keqija.
Availability: In stock
SKU: 0357

Permban:

Kripe alumini: Zvogelon djersitjen e sqetullave pa e bllokuar ate, duke penguar ne menyre efektive formimin e aromave te keqija. 

Derivati ??i limonit: Neutralizon aromat e keqija. 

Vitamina E:  Eshte antioksidant lipofil.  

Pantenol dhe Alantoine: Kane efekte qetesuese dhe ri-epitelizuese.

Perdorimi: Aplikojeni aq here sa e ndjeni te nevojshme.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
MEGATEK SHATirane, Kashar Katund i Ri superstrada TR-DR km60692090222/0035542388306
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.