Argilla Verde Ventilata

1 150 Lekë
Argjila jeshile ka veti antiinflamatore dhe absorbuese dhe eshte e pasur me minerale si kalcium, magnez, baker dhe selenim. Aplikimi i saj rivitalizon dhe remineralizon qelizat e lekures duke ju dhuruar nje lekure te shendetshme dhe plot shkelqim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0600

Mund te perdoret si maske fytyre per te gjitha llojet e lekures, vecanerisht per lekure te yndyrshme dhe me akne.

Perdorimi: Ne nje tas hidhni nje sasi te mjaftueshme argjile, uje dhe/ose vajra te ndyshem. Perzjeni derisa te krijohet nje mase homogjene. Aplikoni masken ne zonen e deshiruar, lereni te veproje 10 minuta dhe me pas e hiqeni me nje pambuk te lagur dhe uje te ngrohte.

Paketimi: 500 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.