Argilla Verde Ventilata

1 150 Lekë
Argjila jeshile ka veti antiinflamatore dhe absorbuese dhe eshte e pasur me minerale si kalcium, magnez, baker dhe selenim. Aplikimi i saj rivitalizon dhe remineralizon qelizat e lekures duke ju dhuruar nje lekure te shendetshme dhe plot shkelqim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0600

Mund te perdoret si maske fytyre per te gjitha llojet e lekures, vecanerisht per lekure te yndyrshme dhe me akne.

Perdorimi: Ne nje tas hidhni nje sasi te mjaftueshme argjile, uje dhe/ose vajra te ndyshem. Perzjeni derisa te krijohet nje mase homogjene. Aplikoni masken ne zonen e deshiruar, lereni te veproje 10 minuta dhe me pas e hiqeni me nje pambuk te lagur dhe uje te ngrohte.

Paketimi: 500 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
Siri's Farmaci Shkoder Lagjja Qemal Stafa blv Zogu i pare 0673094315
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.