Diffusore Assenzio Muschio Bianco

1 950 Lekë
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket e kombinuar me myshkun e bardhe dhe pijen Absinthe. I pershtatshem per arredime shumengjyreshe.
Availability: In stock
SKU: 2869
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket e kombinuar me myshkun e bardhe dhe pijen Absinthe. I pershtatshem per arredime shumengjyreshe.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
Products specifications
Sipas trupit Ambienti
Sipas tipit te produktit Parfum
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.