Diffusore Patchouly Fior di Loto

€15.80
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e ngrohte dhe e embel. I pershtatshem per ambiente pritjeje.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2868
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e ngrohte dhe e embel. I pershtatshem per ambiente pritjeje.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitAmbienti
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.