Diffusore Coca Te Bianco

1 950 Lekë
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Kombinim i aromave ne harmoni me njera-tjetren si aroma e cajit te bardhe, eukaliptit, trendafilit dhe kedrit. I pershtatshem per ambiente me arredim modern.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2867
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Kombinim i aromave ne harmoni me njera-tjetren si aroma e cajit te bardhe, eukaliptit, trendafilit dhe kedrit. I pershtatshem per ambiente me arredim modern.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
Specifikime
Sipas trupit Ambienti
Sipas tipit te produktit Parfum
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.