Diffusore Canapa Pepe Nero

€15.80
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Kombinimi i kerpit me piperin e zi dhuron nje arome pikante, te rafinuar nga aroma e limonit dhe mjedres. Ideal per ambientet me stil arredimi country.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2866
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Kombinimi i kerpit me piperin e zi dhuron nje arome pikante, te rafinuar nga aroma e limonit dhe mjedres. Ideal per ambientet me stil arredimi country.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitAmbienti
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.