SHINE ON NUTRI HAIR RESTRUCTURING CONDITIONER

€10.94
Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron floket e demtuar. Lehteson krehjen e flokeve si dhe intensifikon ngjyren e flokeve.
Availability: In stock
SKU: 1453

Permban:

Vaj shege:  I pasur me acidin punicik (acid yndyror OMEGA-5) i cili rigjalleron dhe ushqen floket.

Ekstrakte frutash:  Ndihmojne per t’i dhene flokeve elasticitet, butesi dhe shkelqim.

Molle, kivi, portokall: Burime natyrale te acideve organike te cilat ribalancojne pH e flokeve.

Bajame : Burim i proteinave qe ushqejne floket.

Silikon hidratues:  Lufton elektrizimin e flokeve, zbut dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise. (p.sh. tharese flokesh, piastra etj).

Silikoni per ruajtjen e shkelqimit dhe mbrojtjen e flokut:  Krijon nje barriere shume te holle qe e ben kutikulen e flokut me kompakte. Jep volum dhe shkelqim, duke ruajtur ngjyren e flokeve.

Perdorimi: Pas larjes se flokut me shampo,  aplikoni ne menyre te njetrajtshme nje sasi te vogel produkti mbi floket e lagur, lereni te veproje per 1 minute, me pas shpelajeni plotesisht.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI CANI BURRELBURREL
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI MUJA TRTIRANE LAGJA ASTIR0682038207
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci NDREU_LELezhe694086182
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Farmaci Farmavitta 13Kavaje Rr Jurgen Trade Lagjja 2
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Products specifications
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.