SHINE ON NUTRI HAIR RESTRUCTURING CONDITIONER

€10.94
Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron floket e demtuar. Lehteson krehjen e flokeve si dhe intensifikon ngjyren e flokeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1453

Permban:

Vaj shege:  I pasur me acidin punicik (acid yndyror OMEGA-5) i cili rigjalleron dhe ushqen floket.

Ekstrakte frutash:  Ndihmojne per t’i dhene flokeve elasticitet, butesi dhe shkelqim.

Molle, kivi, portokall: Burime natyrale te acideve organike te cilat ribalancojne pH e flokeve.

Bajame : Burim i proteinave qe ushqejne floket.

Silikon hidratues:  Lufton elektrizimin e flokeve, zbut dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise. (p.sh. tharese flokesh, piastra etj).

Silikoni per ruajtjen e shkelqimit dhe mbrojtjen e flokut:  Krijon nje barriere shume te holle qe e ben kutikulen e flokut me kompakte. Jep volum dhe shkelqim, duke ruajtur ngjyren e flokeve.

Perdorimi: Pas larjes se flokut me shampo,  aplikoni ne menyre te njetrajtshme nje sasi te vogel produkti mbi floket e lagur, lereni te veproje per 1 minute, me pas shpelajeni plotesisht.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.