Berry Full Conditioner

1 330 Lekë
Balsam i formuluar me perberes esencial si Biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate te Algave te cilat i japin jete, volum dhe shkelqim flokeve te holle.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Për flokë të hollë dhe pa jetë që kanë nëvojë për volum dhe shkëlqim.
  • pH i balancuar

Berry Full™ Conditioner është i formuluar me përbërës esencial si Biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate të Algave të cilat i japin jetë, volum dhe shkëlqim flokëve të hollë.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BOSI PRENJAS............PRENJAS696103715
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
FARMACI SHAKAJ_TRTIRANE 693959997
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER22254996
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI EVITATirane042257187
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.