DEFENCE MAN SOOTHING AFTERSHAVE BALM

1 850 Lekë
Balsam pas rrojes per meshkujt. Qeteson dhe freskon lekuren e fytyres pas rrojes.
Availability: In stock
SKU: 10768

Permban:  

Shea butter: Emolient, lehteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Glicerine dhe xilitol: Ofrojne hidratim.

Bisabolol: Zbut lekuren. Parandalon acarimin e saj.

Beta-Glucan: Polisakarid qe mbeshtet mekanizmat natyral te riparimit te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe qafe pas rrojes.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
Products specifications
Sipas trupit Meshkujt
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.