Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

660 Lekë
Balsam per buzet me limon me baze vaj Tea Tree (permbajtje e larte, 38% principe aktive), vaj argani, gjalpe Shea dhe vitamina, qe mbron buzet nga faktoret e jashtem si baktere dhe viruse. Lip balm ka faktor mbrojtes SPF 20.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Balsam për buzët me limon me bazë vaj Tea Tree (përmbajtje e lartë, 38% principe aktive), vaj argani, gjalpë Shea dhe vitamina, që mbron buzët nga faktorët e jashtëm si baktere dhe viruse. Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Gjalpë Shea

Vitaminë E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MELA FARMA_TRTIRANE E RE, PRANE UJESJELLSIT 42210027 ,0692609941
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI XHENITirane0692396130
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
Farmaci Farmavitta 12Kavaje Lagjja nr 1
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.