PROXERA BALM

950 Lekë
Balsam per buzet qe mbron dhe rigjeneron buzet e thara, kserotike dhe te cara. Ka efekt hidratues dhe zbutes.
Availability: In stock
SKU: 3066

Permban:

Dyll dhe lipide emoliente (baza lipofile): Efekt mbrojtes dhe ristrukturues.

Vaj jojoba: Veti te shkelqyera emoliente, ndihmon per te rimbushur shtresen siperfaqesore te lipideve. Gjithashtu ka veti te shkelqyera hidratuese dhe ushqyese.

Gjalp Shea:  Gjalp vegjetal me veti zbutese dhe mbrojtese, i cili gjithashtu ka efekt anti-skuqje.

Vitamina E: Veti antioksiduese, mbron lekuren nga radikalet e lira.

Alfa-bisabolol: Efekt qetesues dhe parandalon acarimin e lekures.

Perdorimi: Aplikojeni nje ose disa here ne dite sipas nevojes.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Products specifications
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.