Fango Reum BIO&VEGAN

€14.98
Balte per trajtimin e zonave te trupit qe mund te kene pesuar trauma, kontraktime muskulare apo dhimbje reumatizmale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0690

Permban:

Argjile jeshile te ventiluar, ekstrakte organike shelgu dhe Arnica, te kombinuara me  vaj esencial speci, kanelles, wintergreen (dardhicka) dhe rozmarine.

Perdorimi: Aplikoni balten 1 ose 2 here ne dite me masazh te lehte per disa minuta derisa te ndjeni ngrohtesi tek zona aplikimit. Shpelajeni me uje te ngrohte.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.