SOFT STEP Walking Stick (Bastun)

€19.44
Bastun per ecje i lehte dhe praktik, i frymezuar nga kodet e estetikes dhe teknologjia e FDI.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2978

- Ekstremisht i lehte (peshon 360 gram)

- Permban nje shtrese te bute te patentuar FDI, qe siguron nje ergonomi maksimale.

- Ju dhuron siguri maksimale.

- Praktik per perdorim te perditshem.

- I pershtatshem per te gjitha moshat dhe gjinite.

- Maksimumi i peshes qe mban: 100 kg

- Lartesia normale: 780mm- 1070mm

- Ka 14 pozicione te ndryshme lartesie, me largesi 25mm nga njera tjetra.

- Mbajtesja e dorezes mund te zevendesohet.

- I disponueshem ne 3 ngjyra (blu, gri dhe te zeze)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
Specifikime
Sipas Linjave FDI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.