Elastic Metatarsal Band With Gel Cushion

3 250 Lekë
Bende elastike metatarsale me nje shtrese xheli polimer i cili mbron zonen plantare dhe metatarsale. Redukton dhimbjet plantare, absorbon goditjet dhe parandalon krijimin e kallove.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1580

Vishet lehtesisht dhe pershtatet me te gjitha kepucet. I disponueshem ne dy masa, e majte dhe e djathte.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave Safte
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.