Eleuthero 500 mg Veg Capsules

€11.91
Bime tradicionale adaptogjene e cila stabilizon proceset fiziologjike dhe nxit vitalitetin.
Availability: In stock
SKU: 10138
  • Bimë adaptogjene
  • Bimë tradicionale siberiane
  • Nxit vitalitetin

Rrënja e Eleutero (Eleutherococcus senticosus) është përdorur tradicionalisht si bimë e cila stabilizon proceset fiziologjike dhe nxit homeostazën duke mposhtur stresin e përditshmërisë.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë sipas nevojës.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Eleuthero Organik (Eleutherococcus senticosus nga rrënja)

500 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë) dhe stearat magnezi (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI ARMIRTirane042361932
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
SAGEMA SHPKTirane Rr Teodor Keko pll Alfa bank0692270848
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI FAMILY PHARMACY_TR TIRANE, HARRI FULS0696263423
FARMACI AEK_VLOREVLORE697348816
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ALD & JONVORE047600060
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmaci ANZATirane ,Rr 3 Deshmoret(perballe Amerikan 3)0676071981
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI BRUKALAC
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
MEDICAL PRODUCT SHPKSarande Rruga Onhezmi, afer Spitalit
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
FARMAVLORA 3_VLVLORE
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TEASTirane0682198516
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.