Black Cohosh Root 80 mg Veg Capsules

1 950 Lekë
Bime tradicionale e cila ndihmon ne ruajtjen e homoestazes gjate menopauzes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Ekstrakt i standartizuar 2.5%
  • Me likurizë dhe Dong Quai

Black Cohosh është një bimë e përdorur historikisht nga femrat native amerikane. Sipas studimeve rrënja e Black Cohosh ndihmon të kontrollojë përgjigjen e organizmit gjatë menopauzës. NOW® Black Cohosh gjithashtu përfshin në formulë Likurizia dhe Dong Quai për nje veprim optimal.

Përdorimi: 1 kapsulë, 2 herë në ditë. (mëngjes dhe darkë)

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Ekstrakt nga rrënjë Black Cohosh (Actaea racemosa)
[E Standartizuar në 2.5% Triterpene Glikozide, 27-Deoksiaktein (2 mg)]

80 mg

*

Rrënjë Likorize (Glycyrrhiza glabra)

125 mg

*

Rrënjë dhe Rizome Dong Quai (Angelica sinensis)

125 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI UNOTirane0692565666
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.