Fenugreek 500 mg Veg Capsules

€10.94
Bime tradicionale e cila permban proteina, vitamine C, niacin, kalium, dhe diosgenin.
Availability: In stock
SKU: 10922

Fenugreek është një nga bimët më të vjetra të përdorura në Greqinë e lashtë dhe Kinë. Fenugreek pe�rmban proteina, vitamine� C, niacin, kalium, dhe diosgenin (e cila e�shte� nje� kompleks qe� ka veti te� ngjashme me estrogjenin).

Përdorimi: 2 kapsula, 1-3 herë në ditë.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Totali Karbohidrateve

<1 g

<1%*

Fenugreek organik (Trigonella foenum-graecum) (fara)

1 g (1,000 mg)

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (kapsulë), Acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi dhe silic.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI FLORITirane
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.