Eyebright Herb 410 mg Veg Capsules

1 380 Lekë
Bime tradicionale Europiane per shendetin e syrit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Bimë tradicionale Europiane për shëndetin e syrit. Që atëherë Bima Eyebright përdorej për të larë sytë, si kompresa ose si pika në sy, NOW® sjell versionin në kapsulë për përkujdesjen e syve dhe shikimit tuaj.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Totali Karbohidrateve 

< 1 g

< 1%*

Eyebright Herb (Majat e bimës Euphrasia officinalis)

820 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë xhelatinoze, acid stearik.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.