Biocollagenix Hydrogel Face Mask

1 750 Lekë
Maskë për trajtimin e fytyrës e formuluar me një hidroxhel të posacëm që hidraton, tërheq lëkurën, minimizon shenjat e moshës, enjtjen dhe tonifikon lëkurën.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11516

Maskë për trajtimin e fytyrës e formuluar me një hidroxhel të posacëm që përmban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I dhe III, resveratrol, acid hialuronik me 5 pesha të ndryshme molekulare që limiton humbjen e ujit (hidratimit) nga lëkura dhe ruan elasticitetin e saj. Ky produkt hidraton dhe tërheq lëkurën, minimizon shenjat e moshës, enjtjen dhe tonifikon lëkurën. Maska vendoset lehtësisht dhe përshtatet shumë mirë me formën e fytyrës. E testuar dermatologjikisht. Pa paraben, SLS, PEG, parfum.

Përdorimi: Për një efekt optimal, sugjerohet të vendosni produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit. Pasi të keni pastruar lëkurën, vendosni maskën në fytyrë, lëreni të veprojë për 15-25 minuta dhe pastaj hiqeni. Mos e ripërdorni.

Përbërësit: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I dhe III, Resveratrol, Acid hialuronik me 5 pesha të ndryshme molekulare

Paketimi: 2 copë

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI PINK DHE BLU PHARMTirane Rruga Dali Ndreu,mbi Maternitetin e Ri 0693893026
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.