Biotin 5,000 mcg Veg Capsules

1 470 Lekë
Biotine 5000 mcg e cila ndihmon ne metabolizmin aminoacid dhe sistemin imunitar.
Availability: In stock
  • Suport i metabolizmit amino acid
  • Përmirëson sistemin imunitar

Biotina është një vitaminë e tretshme në ujë e nevojshme për rritjen dhe funksionimin normal të trupit. Biotina është një element kyc në rregullimin e glukogjenezës, sintezës së acideve yndyrore dhe metabolizmit të disa aminoacideve. Përvec rolit të saj në prodhimin e energjisë Biotina rrit dhe sintezën e disa proteinave. Si përfundim Biotina përmirëson sistemin imunitar dhe luan një rol kritik në shëndetin e lëkurës.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Biotinë

5 mg (5,000 mcg)

16,667%

Përbërës tjerë: Pluhur orizi, Celulozë (kapsulë) Stearat Magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI BLEDI FierCAKRAN FIER0698559899 / 0695307750
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci SABINARr. Fabrika Qelqit Pall. 54 Tirane0693314203
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992373
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.