DEFENCE COLOR GLAM TOUCH

€18.22
Blusher kremoz per te ndricuar dhe theksuar mollezat. I disponueshem ne dy ngjyra (101, 102).
Availability: In stock
SKU: 10064

Permban:

Perberes lipidik: Lehtesojne aplikimin e produktit.

Agjent teksturizues (SERICITE): I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Dylli Candelilla dhe Skualene bimore: Ofrojne nje teksture te bute dhe te pershtatshme per lekuren.

Perdorimi: Aplikojeni sipas nevojes tek mollezat me levizje rrethore dhe me pas sfumojeni me sfungjerin qe ndodhet ne fund te aplikatorit.

Paketimi:  6 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.