Boron 3mg Veg Capsules

1 050 Lekë
Bor 3 mg, mineral aktiv i cili ofron suport per kockat dhe strukturat e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Për kocka më të forta
  • Bashkëvepron me kalciumin dhe magnezin

Bori është një mineral aktiv që ka efekt tek kalciumi, magnezi dhe metabolizmi fosforik. Ai është i njohur për suportin e kockave dhe strukturave të tyre.

Përdorimi: Merrni 1 kapsulë cdo ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Bor  (nga boroglukonat kalciumi)

3 mg

*

Përbërës tjerë: Miell orizi, xhelatinë, acid stearik (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.