DEFENCE COLOR LIPMAT

€10.94
Buzekuq me ngjyre mat intensive dhe qe zgjat. Hidraton dhe mbron buzet. I disponueshem ne 6 nuanca (401 deri ne 406).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2880

Permban:

FAKTORET “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ: 

Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).

Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Pluhur shum i imet (Kaolin): Siguron pamje te shkelqyer mat.

Perdorimi: Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.

Paketimi:  3.5 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
Farmaci "NARDI" MollaRruga Lord Bajron Laprake TIRANE0682051222
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.