Senna Tea, Organic

790 Lekë
Caj Sena i cili stimulon levizjen intestinale dhe ndihmon ne clirimin nga konstipacioni.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Sena është një laksativ tradicional i cili ndihmon në lëvizjen intestinale dhe detoksifikimin e trupit.  Pa ngjyrues artificiale, sheqer dhe konservues, gmo.

Përdorimi: Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.Mos konsumoni më shumë se dy filxhanë caji në ditë dhe për më gjatë se 1 ose 2 javë. 

Paketimi: 24 bustina

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Gjthe Sene Organike

2 g (2,000 mg)

*

Përbërës tjerë: Nuk ka.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.