CIMMERIN gel

€3.48
Xhel me efekt mbrojtës për lëkurën e buzëve dhe pjesët anësore të tyre. I rekomanduar për buzë të thara, të dëmtuara, të plasaritura ose të cara vecanërisht në skajet e gojës.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11175

Formula ka veti bakteriostatike që mbrojnë nga kontaminimi bakterial, ndihmon në rigjenerimin e lëkurës dhe parandalon përsëritjen e këtyre dëmtimeve. I përshtatshëm dhe për fëmijë.

Përbërësit: Ekstrakt Hammamelis Virginiana, Klorheksidin Diglukonat 0.1 %, Vitamina B2

Paketimi: 5 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.