CRACKERS ALLE ERBE AROMATICHE 100 g

€10.94
Krakers të holla dhe krokante me aromë delikate të bimëve aromatike: rigon, trumë, borzilok dhe majdanoz.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11770

Kur mund ta konsumoni:

- Mund ta konsumoni gjatë fazës stabilizuese dhe në përditshmërinë tuaj.

Sa duhet të konsumoni:

- Gjatë fazës stabilizuese mund të konsumoni 3 krakers ne ditë.

- Në përditshmëri mund të konsumoni deri në 6 krakers në ditë.

Karakteristikat/ Informacione shtesë:

- E pasur me proteina.

- Vegan.

- Përmban sasi të vogël sheqeri.

- Përmban sasi të vogël të yndyrnave.

Formati:

1 pako përmban 12 krakers- 100 g

Përbërësit:

Miell gruri, proteina bizele, proteina gruri, aromatizues natyral rigoni, kripë, barishte (0.56%): trumzë, borzilok, majdanoz, agjentë fryrës: karbonat natriumi dhe pirofosfat natriumi.

Përbërësit e theksuar mund të shkaktojnë reaksione alergjike në individë të ndjëshëm ose te personat që kanë intolerancë ushqimore.

Mund të përmbajë qumësht, soje, vezë, mustardë, selino, arra, peshk, krustace, molusqe dhe fara susami.

Vlera mesatare për 24 G (3 krakers.)

Energji   KJ 375 Kcal 89

Yndyrna  0,7 g

Yndyrna të saturuara (të ngopura)  0 g

Karbohidrate  13 g

Karbohidrate nga sheqeri  0 g

Fibra  0,6 g

Proteina  7 g

Kripë  0,4 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveGianluca Mech
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.