DEFENCE HYDRA GIFT BOX

€44.55
BOOSTER INTENSIVE MOISTURISING SERUM 30 ml + OPTHYDRA NOURISHING MOISTURISING 50 ml
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11537

Paketimi përmban:

BOOSTER INTENSIVE MOISTURISING SERUM 30 ml

Serum me veti të fuqishme hidratuese, për të gjitha llojet e lëkurave. Detoksifikon dhe hidraton lëkurën, duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe plot shkëlqim.

OPTHYDRA NOURISHING MOISTURISING 50 ml

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata, me një efekt që zgjat deri në 24 orë. Përmban kompleksin DetoxHyal5 (i pasur me acid hialuronik me veti të fuqishme hidratuese dhe ekstrakte bimësh me veti detoksifikuese).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI XHENATirane0697563638
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI LUTI DYLI_SHKODERTRUSH_SHKODER
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.