DEFENCE HYDRA JELLY

1 500 Lekë
Me një teksturë xheli, e cila është e freskët, e lehtë, transparente dhe përthithet lehtësisht nga lekura.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11534

Formuluar me acid hialuronik me pesha të ndryshme molekulare. Ju siguron hidratim të thellë të lëkurës që zgjat. Falë pranisë së probiotikëve, ndihmon në balancimin e mikrobiotës së lëkurës dhe forcon barrierat mbrojtëse të saj. Që ne aplikimin e parë lekura duket më e butë, më e shëndetshme dhe plot shkëlqim.

Rekomandohet për hidratim të përditshëm të lëkurës. Falë përbërësve të saj aktiv është zgjedhje ideale per bazë për make up-in.

Përdorimi:

Aplikoni produktin në mëngjes dhe mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës, në fytyrë dhe qafë.

Përmban:

  •         Probiotikë- ndihmojnë në balancimin e mikrobiotës së lëkurës dhe në forcimin e barrierave mbrojtëse të saj.
  •         Acid hialuronik me peshë të madhe molekulare- hidraton lekurën në siperfaqe dhe parandalon largimin e ujit nga lekura.
  •         Acid hialuronik me peshë të vogël molekulare- depërton menjëhere lëkurën duke hidratuar atë deri në shtresat më të thella te saj.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI GENESIS LACLac lagja 3,Rruga bulevardit ndertes 2 kateshe Lac0676193724
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI SIBORAKashar YZBERISH Rr.Panajot Pano,Nd.30682709429
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.