DEFENCE KS TRICOSAFE, INTENSIVE ANTI-HAIR LOSS TREATMENT 100 ml

€55.89
Locion hidro-alkolik, i cili lufton rënien e flokut dhe forcon flokët e dobët, tek meshkujt dhe femrat. Bazuar ne kompleksin special KETOSYSTEM™, i cili vepron ne faktorët e pabalancuar që kanë shkaktuar crregullim te ciklit normal te flokut. Gjithashtu prania e peptideve vegjetale ndihmon në rritjen normale të flokut. Rekomandohet te personat që kanë rënie të theksuat të flokeve, favorizon rritjen normale të flokut, forcon flokun dhe i dhuron atij volum, si tek meshkujt edhe te femrat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11543

Locion hidro-alkolik, i cili lufton rënien e flokut dhe forcon flokët e dobët, tek meshkujt dhe femrat.

Bazuar ne kompleksin special KETOSYSTEM™, i cili vepron ne faktorët e pabalancuar që kanë shkaktuar crregullim te ciklit normal te flokut. Gjithashtu prania e peptideve vegjetale ndihmon në rritjen normale të flokut.

Rekomandohet te personat që kanë rënie të theksuat të flokeve, favorizon rritjen normale të flokut, forcon flokun dhe i dhuron atij volum, si tek meshkujt edhe te femrat.

Përdorimi:

Pergatisni locionin ashtu si pershkruhet në udhëzuesin brenda kutisë. DEFENCE KS™ TricoSAFE mund të aplikohet në skalp të thatë ose pas larjes në flokë të njomë.

Produkti nuk është i yndyrshëm apo ngjitës dhe thahet shpejtë.

Rekomandohet te perdoret 1 herë ne ditë për së paku 3 muaj për të vënë re rezultate te dukshme.

Përmban:

  • Kompleksin KETOSYSTEM™, i cili përmban 2 molekula të patentuara;
    • Ketotravoprost- ka efekt pozitiv në rritjen e flokut.
    • Furfuril palmitat- lufton radikalet e lira dhe stresin oksidativ.
  • Peptide vegjetale- aktivizojne qelizat staminale në bulbin e flokut,

Paketimi: 100 ml

 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EMA (Rr.Bardhyl)Tirane0684054733
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PHARMAWEST (BLLOK)Rruga Vaso Pasha Tirane0694005055
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.